Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów.
Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Kliknij "Zamknij" aby zaakceptować naszą politykę.
Zamknij
GSFLogo
GSFLogoTXT
szukaj
heartyoutuberssblip
KONCERT SYLWESTROWY ONLINE W MUZYCZNYM!
Data publikacji: 2020-12-29
Hity z takich musicali jak „Chłopi”, „Lalka”, „Wiedźmin”, „Hairspray”, „Notre Dame de Paris”, „Gorączka sobotniej nocy”, „Avenue Q” oraz wielu innych znalazły się w programie Koncertu Sylwestrowego online, który przygotował nasz Sąsiad, Teatr Muzyczny w Gdyni. Za profesjonalną realizację telewizyjną widowiska odpowiada Gdyńska Szkoła Filmowa.
KONCERT SYLWESTROWY ONLINE W MUZYCZNYM! Obok wybranych piosenek z najgłośniejszych musicalowych realizacji Teatru Muzycznego ostatnich lat w programie tegorocznego Koncertu Sylwestrowego znalazły się również polskie i francuskie przeboje lat siedemdziesiątych – w sumie usłyszymy kilkanaście utworów w niezapomnianych aranżacjach i interpretacjach.

Przez scenę przewinie się kilkudziesięcioosobowy Zespół Muzycznego: aktorzy, tancerze, muzycy i akrobaci. Dzięki kamerom Gdyńskiej Szkoły Filmowej widzowie będą mogli niemal znaleźć się na scenie, tak blisko Aktorów jak nigdy dotąd. Zajrzą także do teatralnych kulis.

Bilety w cenie 40 złotych można kupić przez internet: 
https://www.bilety24.pl/online/koncert-sylwestrowy-online-63213

Koncert będzie dostępny online w czwartek, 31 grudnia, od godziny 17.00 aż do… końca roku, czyli godziny 23.59. Szczegółowa „instrukcja obsługi” streamingu, wraz z indywidualnym kodem dostępu, znajduje się na zakupionym bilecie, przesyłanym drogą mejlową.

Po sąsiedzku – i po przyjacielsku! – zapraszamy do Teatru Muzycznego w Gdyni online. Życzymy udanego Sylwestra!
Bezpłatne masterclassy i warsztaty filmowe online
Serdecznie zapraszamy młodych twórców filmowych, w szczególności licealistów, do wzięcia udziału w BEZPŁATNYCH zdalnych warsztatach i masterclassach z uznanymi polskimi twórcami.

Spotkania realizowane będą w ramach XIV Przeglądu Amatorskich Filmów Uczniowskich ALBATROSY.

Bezpłatne masterclassy i warsztaty filmowe online
Absolwent Wydziału Reżyserii Gdyńskiej Szkoły Filmowej, Paweł Podolski, otrzymał nagrodę dla najlepszego międzynarodowego reżysera za swój debiut "Czy potwory jedzą kiwi?" na Austin Comedy Film Festival.Paweł Podolski nagrodzony w Stanach
POWRÓT NA GÓRĘ STRONY © GSF 2010 | Polityka prywatności
projekt: Adam Żebrowski