Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów.
Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Kliknij "Zamknij" aby zaakceptować naszą politykę.
Zamknij
GSFLogo
GSFLogoTXT
szukaj
heartyoutuberssblip
Diana Szczotka
Diana Szczotka - słuchacz
Absolwentka Akademii Sztuk Pięknych w Łodzi i Liceum Plastycznego w Warszawie. Studiowała również w Barcelonie na wydziale Facultad de Bellas Artes. Z zawodu fotografka. Ukończyła kurs Online Kamera w Warszawskiej Szkole Wajdy oraz 18. Pomorskie Warsztaty Filmowe. 

Kocha podróże, zwłaszcza autostopem i szybką jazdę na rowerze. Czasem zdarza jej się wjeżdżać w mur, ale po każdym upadku jakoś się podnosi. Od czasu do czasu rozmawia z kwiatami i puszcza im płyty winylowe o poranku. Zainspirowana artykułem o Sebastião Salgado planuje zorganizować w przyszłości festiwal sztuki, a dochód z biletów przeznaczyć na zalesianie planety Ziemi. 
Zaślubiam Cię... Setna rocznica powrotu Polski nad Bałtyk
W 2020 roku świętujemy setną rocznicę odzyskania przez Polskę dostępu do Morza Bałtyckiego. 26 listopada 2020, o godzinie 14.00, odbędzie się premiera dwóch filmów krótkometrażowych zrealizowanych z okazji tej rocznicy. Filmy zostały wyprodukowane przez Gdyńską Szkołę Filmową i zrealizowane przez naszych absolwentów - Anetę Gołębiewską-Bussold i Sławomira Witka. Premiera filmów, której patronuje europoseł Anna Fotyga, miała się odbyć w Parlamencie Europejskim w Brukseli w marcu tego roku. Niestety pandemia Covid-19 zniweczyła te plany, a z uwagi na to, iż rok 2020, będący rokiem setnej rocznicy odzyskania przez Polskę dostępu do Bałtyku dobiega już końca, organizatorzy postanowili zorganizować premierę online. Zaślubiam Cię... Setna rocznica powrotu Polski nad Bałtyk
"Lato 43" w reżyserii Anety Bussold i "Prawdziwe uczucia" w reżyserii Jana Kuźnika zostały zakwalifikowane do Konkursu Filmów Krótkometrażowych 45. Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych!

Gdyńska Szkoła Filmowa na 45. Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych
POWRÓT NA GÓRĘ STRONY © GSF 2010 | Polityka prywatności
projekt: Adam Żebrowski