Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów.
Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Kliknij "Zamknij" aby zaakceptować naszą politykę.
Zamknij
GSFLogo
GSFLogoTXT
szukaj
heartyoutuberssblip
Diana Szczotka
Diana Szczotka - słuchacz
Absolwentka Akademii Sztuk Pięknych w Łodzi i Liceum Plastycznego w Warszawie. Studiowała również w Barcelonie na wydziale Facultad de Bellas Artes. Z zawodu fotografka. Ukończyła kurs Online Kamera w Warszawskiej Szkole Wajdy oraz 18. Pomorskie Warsztaty Filmowe. 

Kocha podróże, zwłaszcza autostopem i szybką jazdę na rowerze. Czasem zdarza jej się wjeżdżać w mur, ale po każdym upadku jakoś się podnosi. Od czasu do czasu rozmawia z kwiatami i puszcza im płyty winylowe o poranku. Zainspirowana artykułem o Sebastião Salgado planuje zorganizować w przyszłości festiwal sztuki, a dochód z biletów przeznaczyć na zalesianie planety Ziemi. 
Nagrody dla Dzień jak co dzień w Stanach
Świetne wieści dotarły do nas zza oceanu - "Dzień jak co dzień" - film dyplomowy w reżyserii naszej absolwentki Magdy Strzyżyńskiej otrzymał aż trzy nagrody na Queen Palm International Film Festival w Kalifornii.Nagrody dla Dzień jak co dzień w Stanach
Hity z takich musicali jak „Chłopi”, „Lalka”, „Wiedźmin”, „Hairspray”, „Notre Dame de Paris”, „Gorączka sobotniej nocy”, „Avenue Q” oraz wielu innych znalazły się w programie Koncertu Sylwestrowego online, który przygotował nasz Sąsiad, Teatr Muzyczny w Gdyni. Za profesjonalną realizację telewizyjną widowiska odpowiada Gdyńska Szkoła Filmowa.KONCERT SYLWESTROWY ONLINE W MUZYCZNYM!
POWRÓT NA GÓRĘ STRONY © GSF 2010 | Polityka prywatności
projekt: Adam Żebrowski