Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów.
Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Kliknij "Zamknij" aby zaakceptować naszą politykę.
Zamknij
GSFLogo
GSFLogoTXT
szukaj
heartyoutuberssblip
Kolejny międzynarodowy sukces "Matki" Łukasza Ostalskiego
Data publikacji: 2013-09-07
"Matka" - dyplomowy film Łukasza Ostalskiego - absolwenta Gdyńskiej Szkoły Filmowej ma na swoim koncie kolejny międzynarodowy sukces! Film został doceniony przez Jury OFF13 Odense International Film Fesitval, które przyznało mu nagrodę "The Storyteller Award 2013".
Kolejny międzynarodowy sukces Matki Łukasza Ostalskiego"Matka" była jednym z 3000 filmów, zgłoszonych w tym roku do konkursu. Spośród nich Jury wybrało w preselekcji 87 filmów, które stanęły do konkursu.

Szefowa Festiwalu Birgitte Weinberger powiedziała: "Jesteśmy jednocześnie przytłoczeni i uradowani liczbą filmów zgłoszonych do festiwalu w 2013 roku. Na szczęście nie było to wyłącznie wiele filmów, ale wiele dobrych filmów. Nasze jury zostało naprawdę wystawione na próbę w tym roku. Czujemy dreszczyk emocji mając międzynarodowy świat filmowy w Odense, a poprzeczka dla przyszłorocznego konkursu została ustawiona bardzo wysoko." (tłumaczenie tekstu z oficjalnej strony festiwalu).

Odense International Film Festival jest duńskim festiwalem filmowym o długiej tradycji. Od jego pierwszej edycji w 1975 OFF dąży do tego, by być najodważniejszym Festiwalem Krótkometrażowym - dlatego zawsze oferuje bogaty program pokazów filmowych oraz imprez towarzyszących: m.in. debat, warsztatów, koncertów. Przedstawiamy oficjalny werdykt Jury:

http://filmfestival.dk/the-winners-at-off13-are/?lang=en
Trwa rekrutacja na Warsztaty kompozycji muzyki filmowej
Gdyńska Szkoła Filmowa zaprasza na czwartą edycję Warsztatów kompozycji muzyki filmowej z laureatem Oscara Janem A.P. Kaczmarkiem w dniach 18-24 października 2021 roku

Zgłoszenia przyjmowane są od 1 lipca do 15 września 2021 roku.Trwa rekrutacja na Warsztaty kompozycji muzyki filmowej
Serdecznie zapraszamy młodych twórców filmowych, w szczególności licealistów, do wzięcia udziału w BEZPŁATNYCH zdalnych warsztatach i masterclassach z uznanymi polskimi twórcami.

Spotkania realizowane będą w ramach XIV Przeglądu Amatorskich Filmów Uczniowskich ALBATROSY.

Bezpłatne masterclassy i warsztaty filmowe online
POWRÓT NA GÓRĘ STRONY © GSF 2010 | Polityka prywatności
projekt: Adam Żebrowski