Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów.
Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Kliknij "Zamknij" aby zaakceptować naszą politykę.
Zamknij
GSFLogo
GSFLogoTXT
szukaj
heartyoutuberssblip
Robert Zawadzki
Robert Zawadzki - słuchacz
Absolwent krakowskiego Lart Studio, wrocławskiego Wydziału Aktorskiego PWST w Krakowie oraz Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego na kierunku Zarządzanie dla Twórców Artystów i Animatorów Kultury. Doktorant PWSFTviT w Łodzi.

Aktor, reżyser teatralny, twórca teledysków.


Współpracował z teatrami m.in . w Koszalinie, Lublinie, Legnicy, Opolu, Poznaniu, Wałbrzychu, Warszawie, a także w Belfaście, Dublinie, Londynie i Nowym Jorku. Na swoim koncie ma liczne role filmowe i telewizyjne.
Laureat nagrody Fringe First na Międzynarodowym Festiwalu Teatralnym w Edynburgu oraz Stypendium MKiDN - Młoda Polska.
Prywatnie pasjonat sztuk walki, kibic piłkarski, entuzjasta niemieckiego zorganizowania, japońskiej punktualności, brytyjskiego rocka, włoskiej kuchni i czeskiego humoru.
Chce robić kino, które dotyka, koresponduje z rzeczywistością, zaprasza do dyskusji i nie pozostawia obojętnym.
Nagrody dla Dzień jak co dzień w Stanach
Świetne wieści dotarły do nas zza oceanu - "Dzień jak co dzień" - film dyplomowy w reżyserii naszej absolwentki Magdy Strzyżyńskiej otrzymał aż trzy nagrody na Queen Palm International Film Festival w Kalifornii.Nagrody dla Dzień jak co dzień w Stanach
Hity z takich musicali jak „Chłopi”, „Lalka”, „Wiedźmin”, „Hairspray”, „Notre Dame de Paris”, „Gorączka sobotniej nocy”, „Avenue Q” oraz wielu innych znalazły się w programie Koncertu Sylwestrowego online, który przygotował nasz Sąsiad, Teatr Muzyczny w Gdyni. Za profesjonalną realizację telewizyjną widowiska odpowiada Gdyńska Szkoła Filmowa.KONCERT SYLWESTROWY ONLINE W MUZYCZNYM!
POWRÓT NA GÓRĘ STRONY © GSF 2010 | Polityka prywatności
projekt: Adam Żebrowski