Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów.
Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Kliknij "Zamknij" aby zaakceptować naszą politykę.
Zamknij
GSFLogo
GSFLogoTXT
szukaj
heartyoutuberssblip
Robert Zawadzki
Robert Zawadzki - słuchacz
Absolwent krakowskiego Lart Studio, wrocławskiego Wydziału Aktorskiego PWST w Krakowie oraz Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego na kierunku Zarządzanie dla Twórców Artystów i Animatorów Kultury. Doktorant PWSFTviT w Łodzi.

Aktor, reżyser teatralny, twórca teledysków.


Współpracował z teatrami m.in . w Koszalinie, Lublinie, Legnicy, Opolu, Poznaniu, Wałbrzychu, Warszawie, a także w Belfaście, Dublinie, Londynie i Nowym Jorku. Na swoim koncie ma liczne role filmowe i telewizyjne.
Laureat nagrody Fringe First na Międzynarodowym Festiwalu Teatralnym w Edynburgu oraz Stypendium MKiDN - Młoda Polska.
Prywatnie pasjonat sztuk walki, kibic piłkarski, entuzjasta niemieckiego zorganizowania, japońskiej punktualności, brytyjskiego rocka, włoskiej kuchni i czeskiego humoru.
Chce robić kino, które dotyka, koresponduje z rzeczywistością, zaprasza do dyskusji i nie pozostawia obojętnym.
Zaślubiam Cię... Setna rocznica powrotu Polski nad Bałtyk
W 2020 roku świętujemy setną rocznicę odzyskania przez Polskę dostępu do Morza Bałtyckiego. 26 listopada 2020, o godzinie 14.00, odbędzie się premiera dwóch filmów krótkometrażowych zrealizowanych z okazji tej rocznicy. Filmy zostały wyprodukowane przez Gdyńską Szkołę Filmową i zrealizowane przez naszych absolwentów - Anetę Gołębiewską-Bussold i Sławomira Witka. Premiera filmów, której patronuje europoseł Anna Fotyga, miała się odbyć w Parlamencie Europejskim w Brukseli w marcu tego roku. Niestety pandemia Covid-19 zniweczyła te plany, a z uwagi na to, iż rok 2020, będący rokiem setnej rocznicy odzyskania przez Polskę dostępu do Bałtyku dobiega już końca, organizatorzy postanowili zorganizować premierę online. Zaślubiam Cię... Setna rocznica powrotu Polski nad Bałtyk
"Lato 43" w reżyserii Anety Bussold i "Prawdziwe uczucia" w reżyserii Jana Kuźnika zostały zakwalifikowane do Konkursu Filmów Krótkometrażowych 45. Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych!

Gdyńska Szkoła Filmowa na 45. Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych
POWRÓT NA GÓRĘ STRONY © GSF 2010 | Polityka prywatności
projekt: Adam Żebrowski