Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów.
Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Kliknij "Zamknij" aby zaakceptować naszą politykę.
Zamknij
GSFLogo
GSFLogoTXT
szukaj
heartyoutuberssblip
W narożniku
W narożniku
Dwudziestoletnia Iza przygotowuje się do ważnej walki bokserskiej pod okiem ojca. Na krótko przed walką ojciec składa córce propozycję podłożenia się. Iza staje przed wyborem między marzeniami, a tym w co zawsze wierzyła.
2015 | Film fabularny w reż. Macieja Bartosza Kruka
Reżyseria MACIEJ BARTOSZ KRUK
Scenariusz MACIEJ BARTOSZ KRUK
Zdjęcia WOJCIECH OSTROWSKI
Montaż MICHAŁ PODDĘBNIAK
Scenografia SYLWIA GALON, MIŁOSZ SAKOWSKI
Kostiumy DOMINIKA RYDZYŃSKA
Charakteryzacja MAGDALENA BAUTSCH
Dźwięk WOJCIECH CWYK
Kierownictwo produkcji JOANNA PULTYN

Obsada

ALICJA STASIEWICZ
MAREK KASPRZYK
MACIEJ KONOPIŃSKI
KAROLINA TRĘBACZ
MICHAŁ WOJCIECHOWICZ
HALINKA PIWOWARSKA
KAMILA BAŁANDA
WIESŁAW RUPIŃSKI
TOMASZ JAMROZ

Producent LESZEK KOPEĆ, JERZY RADOS
Produkcja GDYŃSKA SZKOŁA FILMOWA

Czas trwania: 21 min.
Wirtualne Albatrosy
Wirtualne Albatrosy to internetowa wersja znanego wśród uczniów i nauczycieli Przeglądu Filmów Uczniowskich ALBATROSY, realizowanego przez Pomorską Fundację Filmową w Gdyni od 2010 roku.

W konkursie mogą wziąć udział uczniowie ostatnich klas szkół podstawowych i szkół średnich, indywidualnie i w grupach.Wirtualne Albatrosy
Film dyplomowy naszego studenta Jakuba Laskowskiego, pod roboczym tytułem Halsowanie, to historia dwudziestopięcioletniego Janka. Zostaje on skonfrontowany z nagłą śmiercią ojca. Sny i wyobrażenia dotyczące niedokończonych rozmów z ojcem, przeplatają się mu z przeżyciami związanymi z pogrzebem i koniecznością przywyknięcia do nowej rzeczywistości. Podróż, w której towarzyszymy Jankowi prowadzi go do pogodzenia się z ojcem i jego śmiercią oraz odnalezienia nowej perspektywy.Padł ostatni klaps na planie filmu Halsowanie w reżyserii Jakuba Laskowskiego
POWRÓT NA GÓRĘ STRONY © GSF 2010 | Polityka prywatności
projekt: Adam Żebrowski