Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów.
Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Kliknij "Zamknij" aby zaakceptować naszą politykę.
Zamknij
GSFLogo
GSFLogoTXT
szukaj
heartyoutuberssblip
Nagrody dla "Dzień jak co dzień" w Stanach
Data publikacji: 2021-01-12
Świetne wieści dotarły do nas zza oceanu - "Dzień jak co dzień" - film dyplomowy w reżyserii naszej absolwentki Magdy Strzyżyńskiej otrzymał aż trzy nagrody na Queen Palm International Film Festival w Kalifornii.
Nagrody dla Dzień jak co dzień w StanachJury Festiwalu doceniło film przyznając mu aż trzy nagrody: wyróżnienie za najlepszą reżyserię dla Magdy Strzyżyńskiej, nagrodę dla najlepszej młodej aktorki Julii Totoszko w kategorii Gold oraz nagrodę dla najlepszej aktorki Marty Malikowskiej w kategorii Brąz.

"Dzień jak co dzień" to historia matki i córki, które jadą na casting do telewizyjnego talent show. Z dziewczynką dzieje się coś dziwnego, ale matka tego nie zauważa. Podczas występu Basia
wybiega ze sceny. Ania musi zderzyć się ze swoimi kompleksami, by dostrzec i zrozumieć potrzeby córki.


Nagrody dla Dzień jak co dzień w Stanach
Świetne wieści dotarły do nas zza oceanu - "Dzień jak co dzień" - film dyplomowy w reżyserii naszej absolwentki Magdy Strzyżyńskiej otrzymał aż trzy nagrody na Queen Palm International Film Festival w Kalifornii.Nagrody dla Dzień jak co dzień w Stanach
Hity z takich musicali jak „Chłopi”, „Lalka”, „Wiedźmin”, „Hairspray”, „Notre Dame de Paris”, „Gorączka sobotniej nocy”, „Avenue Q” oraz wielu innych znalazły się w programie Koncertu Sylwestrowego online, który przygotował nasz Sąsiad, Teatr Muzyczny w Gdyni. Za profesjonalną realizację telewizyjną widowiska odpowiada Gdyńska Szkoła Filmowa.KONCERT SYLWESTROWY ONLINE W MUZYCZNYM!
POWRÓT NA GÓRĘ STRONY © GSF 2010 | Polityka prywatności
projekt: Adam Żebrowski