Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów.
Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Kliknij "Zamknij" aby zaakceptować naszą politykę.
Zamknij
GSFLogo
GSFLogoTXT
szukaj
heartyoutuberssblip
Wernisaż wystawy fotografii Andrzeja J. Jaroszewicza
Data publikacji: 2019-12-11
12 grudnia (czwartek) o godzinie 19:30 serdecznie zapraszamy na wernisaż wystawy naszego wykładowcy, świetnego operatora, Andrzeja J. Jaroszewicza. "Między lustrami" to wystawa jego prywatnych fotografii, które zaczął robić w klasie maturalnej. Wystawę można zobaczyć w galerii NEY Gallery & Prints w Warszawie do 12 stycznia 2020 r.
Wernisaż wystawy fotografii Andrzeja J. Jaroszewicza
„Całe moje świadome, dorosłe życie zajmuję się robieniem filmów i fotografią. Jeśli policzyć wszystkie filmy i seriale, w których pozostało coś z mojej pracy, zrobi się z tego ponad sto tytułów…

Właściwie w filmie robiłem wszystko. Byłem autorem zdjęć – operatorem obrazu, współreżyserem filmów dokumentalnych, operatorem kamery, operatorem zdjęć specjalnych (samoloty, helikoptery, zdjęcia samochodowe), asystentem reżysera i sekretarzem planu, robiłem fotosy…a nawet występowałem jako aktor…

A wszystko zaczęło się przypadkowo...

W nagrodę za promocję do klasy maturalnej odziedziczyłem po Tacie mieszkowego Kodaka – Vollenda 620. Całymi dniami włóczyłem się więc i pstrykałem fotki. A w nocy, w łazience, odbywało się misterium wywoływania. To „stawanie się nowych światów”, w magicznym czerwonym świetle, do dzisiaj działa na moją wyobraźnię i w epoce fotografii cyfrowej, chyba jednak bardzo mi tego brakuje."

[Andrzej J. Jaroszewicz, materiał promocyjny NEY Gallery & Prints]
 Opis wydarzenia OK-1.jpgZaślubiam Cię... Stulecie powrotu Polski nad Bałtyk
Gdyńska Szkoła Filmowa poszukuje chłopców w wieku 6-7 lat do roli w krótkometrażowym filmie realizowanym przez absolwentów Gdyńskiej Szkoły Filmowej.

Zgłoszenia wraz ze zdjęciem prosimy wysyłać na adres: joanna.pultyn@gsf.pl 

Casting
POWRÓT NA GÓRĘ STRONY © GSF 2010 | Polityka prywatności
projekt: Adam Żebrowski