Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów.
Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Kliknij "Zamknij" aby zaakceptować naszą politykę.
Zamknij
GSFLogo
GSFLogoTXT
szukaj
heartyoutuberssblip
Wernisaż wystawy fotografii Andrzeja J. Jaroszewicza
Data publikacji: 2019-12-11
12 grudnia (czwartek) o godzinie 19:30 serdecznie zapraszamy na wernisaż wystawy naszego wykładowcy, świetnego operatora, Andrzeja J. Jaroszewicza. "Między lustrami" to wystawa jego prywatnych fotografii, które zaczął robić w klasie maturalnej. Wystawę można zobaczyć w galerii NEY Gallery & Prints w Warszawie do 12 stycznia 2020 r.
Wernisaż wystawy fotografii Andrzeja J. Jaroszewicza
„Całe moje świadome, dorosłe życie zajmuję się robieniem filmów i fotografią. Jeśli policzyć wszystkie filmy i seriale, w których pozostało coś z mojej pracy, zrobi się z tego ponad sto tytułów…

Właściwie w filmie robiłem wszystko. Byłem autorem zdjęć – operatorem obrazu, współreżyserem filmów dokumentalnych, operatorem kamery, operatorem zdjęć specjalnych (samoloty, helikoptery, zdjęcia samochodowe), asystentem reżysera i sekretarzem planu, robiłem fotosy…a nawet występowałem jako aktor…

A wszystko zaczęło się przypadkowo...

W nagrodę za promocję do klasy maturalnej odziedziczyłem po Tacie mieszkowego Kodaka – Vollenda 620. Całymi dniami włóczyłem się więc i pstrykałem fotki. A w nocy, w łazience, odbywało się misterium wywoływania. To „stawanie się nowych światów”, w magicznym czerwonym świetle, do dzisiaj działa na moją wyobraźnię i w epoce fotografii cyfrowej, chyba jednak bardzo mi tego brakuje."

[Andrzej J. Jaroszewicz, materiał promocyjny NEY Gallery & Prints]
Przesłuchania do głównej roli w filmie dyplomowym
Poszukujemy zdolnej aktorsko dziewczynki w wieku 7-10 lat do głównej roli w filmie dyplomowym studentki Gdyńskiej Szkoły Filmowej, która zgodzi się ściąć włosy na potrzeby sceny w filmie. Prawdopodobny termin zdjęć to sierpień 2020 roku. Film realizowany będzie w Gdyni.

Prosimy o wysyłanie zgłoszeń ze zdjęciem i numerem telefonu/ mailem kontaktowym na adres: castingdyplom2020@gmail.com

Zainteresowanych zaprosimy na przesłuchania.

Przesłuchania do głównej roli w filmie dyplomowym
Przypominamy, że 20 maja mija termin składania dokumentów rekrutacyjnych na Wydział Reżyserii Gdyńskiej Szkoły Filmowej. Dokumenty należy wysłać najpóźniej dzisiaj pocztą bądź kurierem - decyduje data stempla pocztowego. Materiały, które kandydaci przesyłają do nas mailowo, muszą zostać wysłane dzisiaj najpóźniej do godziny 23:59.

Chętnie odpowiemy na wszystkie wątpliwości związane z rekrutacją pod adresem mailowym: info@gsf.plOstatni dzień na składanie dokumentów do Gdyńskiej Szkoły Filmowej
POWRÓT NA GÓRĘ STRONY © GSF 2010 | Polityka prywatności
projekt: Adam Żebrowski