Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów.
Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Kliknij "Zamknij" aby zaakceptować naszą politykę.
Zamknij
GSFLogo
GSFLogoTXT
szukaj
heartyoutuberssblip
Startuje konkurs na film o gospodarce morskiej!Masz pomysł, zgłoś się i wygraj 15 000 PLN
Data publikacji: 2018-06-07
Po raz trzeci już wydarzeniem towarzyszącym Forum Gospodarki Morskiej Gdynia jest organizowany przez Gminę Miasta Gdyni oraz Pomorską Fundację Filmową w Gdyni, konkurs filmowy na scenariusz i realizację filmu krótkometrażowego promującego gospodarkę morską w Polsce, ze szczególnym uwzględnieniem województwa pomorskiego. Zwycięzca otrzyma nagrodę pieniężną w wysokości 15 000 PLN. Przewidziane jest również przyznanie maksymalnie dwóch wyróżnień w kwocie 1500 PLN. Film ma przekonać, w szczególności młodych odbiorców, że branża gospodarki morskiej to obiecujące perspektywy zawodowe i szansa na ciekawą, satysfakcjonującą pracę.
Startuje konkurs na film o gospodarce morskiej!Masz pomysł, zgłoś się i wygraj 15 000 PLNW kapitule konkursu zasiadają:

Wojciech Szczurek - Prezydent Miasta Gdyni,
Sławomir Kalicki - Lider Forum Gospodarki Morskiej Gdynia,
Robert Gliński - reżyser filmowy,
Leszek Kopeć - Dyrektor Gdyńskiej Szkoły Filmowej,

Przedstawiciel Młodzieżowego Forum Okrętowego.

Konkurs przeprowadzony zostanie w okresie czerwiec-wrzesień 2018 i ma na celu realizację filmu, który:

- zaprezentuje atrakcyjny obraz oraz obiecujące perspektywy zawodowe w gospodarce morskiej, ze szczególnym uwzględnieniem jej wielobranżowości, nowoczesności oraz wysokiej specjalizacji;

- pozwoli przekonać młodych ludzi, że sektor gospodarki morskiej, to satysfakcjonująca praca, możliwości rozwoju, międzynarodowe kontakty, dobre wynagrodzenie, a Gdynia to najlepsze miejsce dla realizacji zawodowych planów;

- poprzez oryginalność, wysoką jakość i kreatywne podejście do tematu zapewni pozytywny odbiór i popularyzację treści, szczególnie wśród młodych odbiorców filmu.

„Forum Gospodarki Morskiej Gdynia” jest corocznym wydarzeniem służącym środowisku biznesowemu reprezentującemu gospodarkę morską. Stanowi okazję do dyskusji o zagadnieniach praktycznych, istotnych dla konkurencyjności przedsiębiorstw oraz potencjale rozwojowym sektorów gospodarki morskiej i portów bałtyckich. Forum to również przedsięwzięcie, które wobec ludzi młodych stojących przed decyzją o wyborze drogi zawodowej, ma pełnić rolę edukacyjno – promocyjną.

Uroczysta premiera filmu odbędzie się 12 października podczas Forum Gospodarki Morskiej.

Termin zgłoszeń 30 czerwca 2018. Szczegóły konkursu w regulaminie.
Nagrody dla Dzień jak co dzień w Stanach
Świetne wieści dotarły do nas zza oceanu - "Dzień jak co dzień" - film dyplomowy w reżyserii naszej absolwentki Magdy Strzyżyńskiej otrzymał aż trzy nagrody na Queen Palm International Film Festival w Kalifornii.Nagrody dla Dzień jak co dzień w Stanach
Hity z takich musicali jak „Chłopi”, „Lalka”, „Wiedźmin”, „Hairspray”, „Notre Dame de Paris”, „Gorączka sobotniej nocy”, „Avenue Q” oraz wielu innych znalazły się w programie Koncertu Sylwestrowego online, który przygotował nasz Sąsiad, Teatr Muzyczny w Gdyni. Za profesjonalną realizację telewizyjną widowiska odpowiada Gdyńska Szkoła Filmowa.KONCERT SYLWESTROWY ONLINE W MUZYCZNYM!
POWRÓT NA GÓRĘ STRONY © GSF 2010 | Polityka prywatności
projekt: Adam Żebrowski