Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów.
Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Kliknij "Zamknij" aby zaakceptować naszą politykę.
Zamknij
GSFLogo
GSFLogoTXT
szukaj
heartyoutuberssblip
Warsztaty krytyki teatralnej Gdyńskiej Szkoły Filmowej
Data publikacji: 2018-03-15
Jeśli masz od 15 do 25 lat, lubisz teatr i chciałbyś podszkolić się w mówieniu i pisaniu o nim, te zajęcia są dla Ciebie! W czasie kilkudziesięciu godzin w weekendy kwietnia i maja 2018 roku doświadczeni krytycy pomogą Ci w opanowaniu umiejętności opisywania spektakli, spojrzenia na grę aktorską, reżyserię, scenografię i pozostałe elementy sceniczne. Pogłębisz swoją wiedzę o sztuce teatralnej i poznasz zasady recenzowania jej.
Warsztaty krytyki teatralnej Gdyńskiej Szkoły Filmowej Koncepcja warsztatów nie zakłada „sztuki dla sztuki”. Warsztaty będą ukierunkowane na wymierny rezultat, jakim jest przygotowanie przekazów krytycznych przez uczestników oraz publikację ich w mediach organizatora. 

Warsztaty krytyki teatralnej to nowa propozycja z dziedziny krytyki sztuki dla młodzieży organizowana przez Gdyńską Szkołę Filmową.


Koszt uczestnictwa w całości Warsztatów: 100 zł
Miejsce: Gdyńskie Centrum Filmowe
Rekrutacja: prześlij do 25 marca 2018 roku swoje imię nazwisko, datę urodzenia i krótki (max 2 strony) tekst o wybranym spektaklu (np. recenzję czy omówienie spektaklu Teatru TV [są na YouTube]) na adres: a.kaminski@festiwalgdynia.pl

Producent projektu: Jarosław Wojciechowski
Producent wykonawczy: Adam Kamiński
Produkcja: Centrum Kultury w Gdyni, Gdyńska Szkoła Filmowa
Współpraca medialna: kwartalnik artystyczny „Bliza”

 Opis wydarzenia OK-1.jpgZaślubiam Cię... Stulecie powrotu Polski nad Bałtyk
Gdyńska Szkoła Filmowa poszukuje chłopców w wieku 6-7 lat do roli w krótkometrażowym filmie realizowanym przez absolwentów Gdyńskiej Szkoły Filmowej.

Zgłoszenia wraz ze zdjęciem prosimy wysyłać na adres: joanna.pultyn@gsf.pl 

Casting
POWRÓT NA GÓRĘ STRONY © GSF 2010 | Polityka prywatności
projekt: Adam Żebrowski