Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów.
Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Kliknij "Zamknij" aby zaakceptować naszą politykę.
Zamknij
GSFLogo
GSFLogoTXT
szukaj
heartyoutuberssblip
Konkurs "Młodzi o Młodych" rozstrzygnięty! Najlepsze recenzje filmów GSF już w sieci!
Data publikacji: 2018-01-23
Producenci Warsztatów krytyki filmowej i nowomedialnej - Gdyńska Szkoła Filmowa, kwartalnik artystyczny „Bliza”, zeszyty GSF „Script” – rozstrzygnęli konkurs na recenzję filmu krótkometrażowego "Młodzi o Młodych".
Jury w składzie - Leszek Kopeć, Krzysztof Kornacki, Adam Kamiński - zapoznało się z 48 recenzjami nadesłanymi z całej Polski i przyznało następujące nagrody i wyróżnienia:

Pierwszą nagrodę (500 zł + publikacje pracy w mediach organizatora) otrzymuje Weronika Rzeżutka z Warszawy za recenzję filmu "Czułość" w reż. Emilii Zielonki.

Dwie równorzędne drugie nagrody (po 250 zł + publikacje pracy na witrynie organizatora) otrzymują:

- Patrycja Pankau z Gdyni za recenzję filmu "Fast food" w reż. Eryka Lenartowicza

- Kaja Szymańska z Gdańska za recenzję filmu "Czułość" w reż. Emilii Zielonki

Wyróżnienia (publikacje pracy w mediach organizatora) otrzymują:

- Katarzyna Drab ze Zgierza za recenzję filmu "One" w reż. Marty Grabickiej

- Karolina Muszyńska ze Szczecina za recenzję filmu "Fast food" w reż. Eryka Lenartowicza

- Anna Zalewska z Warszawy za recenzję filmu "Czułość" w reż. Emilii Zielonki

Wszyscy laureaci otrzymują także zaproszenia do uczestnictwa w jednej z kolejnych edycji Warsztatów krytyki filmowej i nowomedialnej Gdyńskiej Szkoły Filmowej bez opłaty wstępnej.

Podobne zaproszenie organizatorzy skierują także do kilku innych wybranych uczestników konkursu.

Nagrodzone recenzje znajdują się na witrynie Warsztatów krytyki filmowej i nowomedialnej Gdyńskiej Szkoły Filmowej pod adresem: http://www.gsf.pl/wkf/category/mlodzi-o-mlodych/
JULIUSZ MACHULSKI. Spotkanie autorskie z reżyserem
Reżyser i producent filmowy, aktor i scenarzysta, autor takich przebojów jak „Vabank”, „Seksmisja”, „Kingsajz” czy „Kiler” będzie gościem Gdyńskiego Centrum Filmowego w piątek, 11 stycznia 2018 roku, o godzinie 18.00. Spotkanie autorskie w Galerii GCF poświęcone zostanie książce Juliusza Machulskiego „Hitmen”, zbiorowi dowcipnych i osobistych felietonów, które układają się w wyjątkową autobiografię znanego reżysera. Wstęp wolny.JULIUSZ MACHULSKI. Spotkanie autorskie z reżyserem
Już jutro, we czwartek, 13 grudnia, o godz. 20:00 premiera filmu „Genesis 2.0.” z dr Pauliną Mozolewską.

Pokaz specjalny najnowszego filmu Christiana Freia (nominacja do Oscara za „Fotografa wojennego”) z udziałem dr Pauliny Mozolewskiej, biologa molekularnego i popularyzatorki nauki - www.naukowka.pl . Czy wskrzeszenie mamuta jest dziś możliwe? Przed nami opowieść o tajemnicach ukrytych w naturze, fundamencie stworzenia świata i nowej roli, jaką może odegrać w tym procesie człowiek - autor nowego Genesis 2.0. Przeboje festiwalu Millennium Docs Against Gravity 2018 w Gdyńskim Centrum Filmowym
POWRÓT NA GÓRĘ STRONY © GSF 2010 | Polityka prywatności
projekt: Adam Żebrowski