Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów.
Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Kliknij "Zamknij" aby zaakceptować naszą politykę.
Zamknij
GSFLogo
GSFLogoTXT
szukaj
heartyoutuberssblip
"Koniec widzenia" z nagrodą za montaż na 36. Festiwalu Młodzi i Film w Koszalinie
Data publikacji: 2017-06-25
"Koniec widzenia", w reżyserii absolwenta Gdyńskiej Szkoły Filmowej Grzegorza Mołdy, otrzymał nagrodę JANTAR 2017 za montaż na 36. Festiwalu Młodzi i Film w Koszalinie. Jury uzasadniając swój werdykt doceniło "mądre i wyważone dysponowanie czasem opowiadanej historii".
Koniec widzenia z nagrodą za montaż na 36. Festiwalu Młodzi i Film w Koszalinie"Koniec widzenia" opowiada historię pracującej w warsztacie samochodowym ojca Marty. Jej chłopak zostaje aresztowany. Marta z ojcem starają się pomóc chłopakowi. Dziewczyna staje przed życiowym wyborem pomiędzy ojcem, a swoim ukochanym.

Film był w tym roku prezentowany w konkursie filmów krótkometrażowych na 70. Festiwalu Filmowym w Cannes.

W rolach głównych wystąpili Zofia Domalik, Julia Chrząstowski i Eryk Kulm. Film zmontowali Bartłomiej Piasek i Piotr Wójcik.

Laureatów tegorocznego Festiwalu Młodzi i Film znajdą Państwo tutaj.
 Opis wydarzenia OK-1.jpgZaślubiam Cię... Stulecie powrotu Polski nad Bałtyk
Gdyńska Szkoła Filmowa poszukuje chłopców w wieku 6-7 lat do roli w krótkometrażowym filmie realizowanym przez absolwentów Gdyńskiej Szkoły Filmowej.

Zgłoszenia wraz ze zdjęciem prosimy wysyłać na adres: joanna.pultyn@gsf.pl 

Casting
POWRÓT NA GÓRĘ STRONY © GSF 2010 | Polityka prywatności
projekt: Adam Żebrowski