Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów.
Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Kliknij "Zamknij" aby zaakceptować naszą politykę.
Zamknij
GSFLogo
GSFLogoTXT
szukaj
heartyoutuberssblip
15. Pomorskie Warsztaty Filmowe - trwają zdjęcia
Data publikacji: 2016-12-13
W Gdyńskiej Szkole Filmowej trwają właśnie zdjęcia do scen dialogowych realizowanych w ramach 15. Pomorskich Warsztatów Filmowych. Dwunastka warsztatowiczów, pod czujnym okiem Mistrza Wojciecha Marczewskiego, reżyseruje cztery sceny dialogowe.
15. Pomorskie Warsztaty Filmowe - trwają zdjęcia
Pomorskie Warsztaty Filmowe to oparty na innowacyjnym procesie twórczym, wyjątkowy projekt edukacyjno-artystyczny. Stymuluje on kreatywność uczestników, którzy w grupie 12 osób realizują cztery sceny fabularne. Uczestnicy mają kontakt z mistrzami sztuki filmowej, zdobywają wiedzę, czynnie uczestniczą we wszystkich etapach powstawania sceny filmowej, zdobywają praktyczne umiejętności. 

Za kamerą - Sławomir Pultyn. 

Aktorzy: Paulina Komenda, Filip Pławiak, Aleksandra Pisula, Marcel Sabat. 

Uczestnicy warsztatów: Aleksandra Andrzejewska, Anna Berent, Andrzej Czerniawski, Galyna Dobovyk, Aleksandra Folczak, Karo l Kadłubiec, Elwira Liegman, katarzyna Nowicka-Mandes, Rafał Oszwa, Joanna Różniak, Sebastian Szewczykowski, Daniel Zagalski.

Pomysłodawca warsztatów: Jerzy Rados.Warsztaty otrzymały dofinansowanie z Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego, Samorządu Województwa Pomorskiego, Miasta Gdyni.
 

Przedstawiamy zdjęcia z planu autorstwa Joanny Pultyn:

PWF 1 małe.jpg

PWF 2 małe.jpg

PWF 3 małe.jpg

PWF 4 małe.jpg

PWF 5 małe.jpg

PWF 6 małe.jpg

PWF 7 małe.jpg

PWF 8 małe.jpg

PWF 9 małe.jpg

PWF 10 małe.jpg

PWF 11 małe.jpg

PWF 12 małe.jpg
Rób filmy! Ruszyła rekrutacja do Gdyńskiej Szkoły Filmowej
Rozpoczęła się rekrutacja na Wydział Reżyserski Gdyńskiej Szkoły Filmowej. Kandydatów wyłonionych w pierwszym etapie czekają w lipcu 2020 roku egzaminy wstępne i rozmowa kwalifikacyjna.  Rób filmy! Ruszyła rekrutacja do Gdyńskiej Szkoły Filmowej
Polecamy Państwu nową edycję spotkań i rozmów o sztuce życia, inspirowanych kinem dokumentalnym. „Filmoterapia z Sensem” w lutym, marcu i kwietniu to trzy wieczorne seanse w Gdyńskim Centrum Filmowym, a po nich spotkania z ciekawymi gośćmi.

Najbliższe odbędzie się już 19 lutego. O tym, gdzie leżą granice naszej intymności i jak zmienia się seksualność w czasach internetu, porozmawiamy po pokazie filmu „Ewa nie chce spać”. Naszym gościem będzie psycholog i specjalista w dziedzinie zdrowia psychoseksualnego, Bartosz Karcz.„Filmoterapia z Sensem” w Gdyńskim Centrum Filmowym
POWRÓT NA GÓRĘ STRONY © GSF 2010 | Polityka prywatności
projekt: Adam Żebrowski