Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów.
Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Kliknij "Zamknij" aby zaakceptować naszą politykę.
Zamknij
GSFLogo
GSFLogoTXT
szukaj
heartyoutuberssblip
Pierwsze sukcesy filmów dyplomowych absolwentów drugiego rocznika GSF!
Data publikacji: 2015-06-29
Z radością informujemy, że dyplomowe filmy absolwentów Gdyńskiej Szkoły Filmowej święciły pierwsze triumfy na 34. Koszalińskim Festiwalu Debiutów Filmowych „Młodzi i Film”.
Pierwsze sukcesy filmów dyplomowych absolwentów drugiego rocznika GSF!„Dzień babci” Miłosza Sakowskiego zwyciężył w konkursie krótkometrażowych debiutów filmowych. Jury festiwalu doceniło obraz za „intensywną emocjonalnie podróż rozpiętą pomiędzy łzami a śmiechem”. Oprócz Jantara za krótkometrażowy debiut, film naszego absolwenta otrzymał również nagrodę dziennikarzy.

Dyplomem honorowym, pozaregulaminowo, wyróżniono Nikolę Raczko za rolę w filmie „Kroki” w reżyserii absolwentki GSF Karoliny Zaleszczuk. Młodziutką aktorkę doceniono za charyzmę i przejmujące ukazanie trudnego procesu dojrzewania.

Festiwal Debiutów Filmowych "Młodzi i Film" istnieje od 1973 roku i jest największą krajową imprezą filmową, na której prezentowane jest młode polskie kino: pełnometrażowe debiuty kinowe i telewizyjne oraz filmy krótkometrażowe - animowane, dokumentalne i fabularne.

Laureatom serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!
Ostatni dzień na składanie dokumentów do Gdyńskiej Szkoły Filmowej
Przypominamy, że 20 maja mija termin składania dokumentów rekrutacyjnych na Wydział Reżyserii Gdyńskiej Szkoły Filmowej. Dokumenty należy wysłać najpóźniej dzisiaj pocztą bądź kurierem - decyduje data stempla pocztowego. Materiały, które kandydaci przesyłają do nas mailowo, muszą zostać wysłane dzisiaj najpóźniej do godziny 23:59.

Chętnie odpowiemy na wszystkie wątpliwości związane z rekrutacją pod adresem mailowym: info@gsf.plOstatni dzień na składanie dokumentów do Gdyńskiej Szkoły Filmowej
Przedstawiamy zwiastuny dwóch filmów, zrealizowanych przez naszych absolwentów w ramach projektu „Zaślubiam Cię. 100 rocznica powrotu Polski nad Morze Bałtyckie”: "Pewnego razu nad morzem" w reżyserii Sławomira Witka i "Sto lat" w reżyserii Anety Gołębiewskiej-Bussold.

Uroczysta premiera filmów, ze względu na pandemię, została przesunięta.Zaślubiam Cię. 100 rocznica powrotu Polski nad Morze Bałtyckie
POWRÓT NA GÓRĘ STRONY © GSF 2010 | Polityka prywatności
projekt: Adam Żebrowski