Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów.
Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Kliknij "Zamknij" aby zaakceptować naszą politykę.
Zamknij
GSFLogo
GSFLogoTXT
szukaj
heartyoutuberssblip
Gdyńska Szkoła Filmowa na Festiwalu "Młodzi i Film"
Data publikacji: 2015-06-19
Już w najbliższy poniedziałek, 22 czerwca, rozpocznie się w Koszalinie 34. Festiwal Debiutów Filmowych "Młodzi i Film". Gdyńska Szkoła Filmowa zaprezentuje tam aż 5 swoich najnowszych produkcji!
Gdyńska Szkoła Filmowa na Festiwalu Młodzi i FilmCodziennie, począwszy od wtorku, będzie można zobaczyć filmy dyplomowe absolwentów Gdyńskiej Szkoły Filmowej.

Pierwsze, we wtorek 23 czerwca, o godzinie 10:30 zostaną pokazane "Kroki" w reż. Karoliny Zaleszczuk, następnie o godzinie 14:30 zostanie pokazana "Czułość" w reż. Emilii Zielonki.

We środę o 14:00 zapraszamy na "Dzień babci" w reż. Miłosza Sakowskiego.

We czwartek o 10:30 obejrzą Państwo "W narożniku" w reż. Macieja Kruka.

Zakończymy w piątek o 14:00, pokazem "Wczasów" w reż. Ani Gnadczyńskiej.

Serdecznie zapraszamy do Koszalina!
GDYŃSKA SZKOŁA FILMOWA NA FESTIWALU W GDYNI
Czekamy na Państwa na 44. Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni, gdzie w tym roku pokażemy aż cztery nasze najnowsze produkcje!GDYŃSKA SZKOŁA FILMOWA NA FESTIWALU W GDYNI
L.U.C. Xxanaxx, Dereszowska, Sadowska, Kumorek i Bisz wraz z orkiestrą Rebel Babel Ensemble otworzą „czerwone muzyczne schody” przy Gdyńskim Centrum Filmowym. Tego lata zapraszają na trzy wyjątkowe koncerty, które zarejestrują studenci Gdyńskiej Szkoły Filmowej. REBEL BABEL. GSF ON STAIRS
POWRÓT NA GÓRĘ STRONY © GSF 2010 | Polityka prywatności
projekt: Adam Żebrowski