Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów.
Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Kliknij "Zamknij" aby zaakceptować naszą politykę.
Zamknij
GSFLogo
GSFLogoTXT
szukaj
heartyoutuberssblip
Gdyńska Szkoła Filmowa na Festiwalu "Młodzi i Film"
Data publikacji: 2015-06-19
Już w najbliższy poniedziałek, 22 czerwca, rozpocznie się w Koszalinie 34. Festiwal Debiutów Filmowych "Młodzi i Film". Gdyńska Szkoła Filmowa zaprezentuje tam aż 5 swoich najnowszych produkcji!
Gdyńska Szkoła Filmowa na Festiwalu Młodzi i FilmCodziennie, począwszy od wtorku, będzie można zobaczyć filmy dyplomowe absolwentów Gdyńskiej Szkoły Filmowej.

Pierwsze, we wtorek 23 czerwca, o godzinie 10:30 zostaną pokazane "Kroki" w reż. Karoliny Zaleszczuk, następnie o godzinie 14:30 zostanie pokazana "Czułość" w reż. Emilii Zielonki.

We środę o 14:00 zapraszamy na "Dzień babci" w reż. Miłosza Sakowskiego.

We czwartek o 10:30 obejrzą Państwo "W narożniku" w reż. Macieja Kruka.

Zakończymy w piątek o 14:00, pokazem "Wczasów" w reż. Ani Gnadczyńskiej.

Serdecznie zapraszamy do Koszalina!
Aż pięć filmów dyplomowych Gdyńskiej Szkoły Filmowej w konkursie Młodzi i Film!
Bardzo miło nam poinformować, że aż pięć najnowszych filmów dyplomowych Gdyńskiej Szkoły Filmowej znalazło się w konkursie krótkometrażowych debiutów filmowych na festiwalu Młodzi i Film w Koszalinie!Aż pięć filmów dyplomowych Gdyńskiej Szkoły Filmowej w konkursie Młodzi i Film!
Zobacz, czy rozumiesz świat, i czy świat rozumie ciebie – to hasło przewodnie tegorocznej edycji. W trójmiejskim programie jeszcze więcej, bo ponad 70 premier najlepszych filmów dokumentalnych, odnoszących się do najbardziej aktualnych, palących problemów współczesnego świata. Spotkania z reżyserami i bohaterami, debaty i rozmowy, warsztaty i edukacja dla dzieci i seniorów. Czwarta edycja największego festiwalu kina dokumentalnego w Polsce odbędzie się w Gdyńskim Centrum Filmowym w dniach 15-24 maja. O Nagrodę Prezydenta Miasta Gdyni powalczy 13 filmów. Trwa sprzedaż biletów na 16. Festiwal Filmowy Millennium Docs Against Gravity. Właśnie rozpoczął się w Gdyni 16. Festiwal Filmowy Millennium Docs Against Gravity
POWRÓT NA GÓRĘ STRONY © GSF 2010 | Polityka prywatności
projekt: Adam Żebrowski