Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów.
Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Kliknij "Zamknij" aby zaakceptować naszą politykę.
Zamknij
GSFLogo
GSFLogoTXT
szukaj
heartyoutuberssblip
Gdyńska Szkoła Filmowa na Festiwalu "Młodzi i Film"
Data publikacji: 2015-06-19
Już w najbliższy poniedziałek, 22 czerwca, rozpocznie się w Koszalinie 34. Festiwal Debiutów Filmowych "Młodzi i Film". Gdyńska Szkoła Filmowa zaprezentuje tam aż 5 swoich najnowszych produkcji!
Gdyńska Szkoła Filmowa na Festiwalu Młodzi i FilmCodziennie, począwszy od wtorku, będzie można zobaczyć filmy dyplomowe absolwentów Gdyńskiej Szkoły Filmowej.

Pierwsze, we wtorek 23 czerwca, o godzinie 10:30 zostaną pokazane "Kroki" w reż. Karoliny Zaleszczuk, następnie o godzinie 14:30 zostanie pokazana "Czułość" w reż. Emilii Zielonki.

We środę o 14:00 zapraszamy na "Dzień babci" w reż. Miłosza Sakowskiego.

We czwartek o 10:30 obejrzą Państwo "W narożniku" w reż. Macieja Kruka.

Zakończymy w piątek o 14:00, pokazem "Wczasów" w reż. Ani Gnadczyńskiej.

Serdecznie zapraszamy do Koszalina!
Rób filmy! Ruszyła rekrutacja do Gdyńskiej Szkoły Filmowej
Rozpoczęła się rekrutacja na Wydział Reżyserski Gdyńskiej Szkoły Filmowej. Kandydatów wyłonionych w pierwszym etapie czekają w lipcu 2020 roku egzaminy wstępne i rozmowa kwalifikacyjna.  Rób filmy! Ruszyła rekrutacja do Gdyńskiej Szkoły Filmowej
Polecamy Państwu nową edycję spotkań i rozmów o sztuce życia, inspirowanych kinem dokumentalnym. „Filmoterapia z Sensem” w lutym, marcu i kwietniu to trzy wieczorne seanse w Gdyńskim Centrum Filmowym, a po nich spotkania z ciekawymi gośćmi.

Najbliższe odbędzie się już 19 lutego. O tym, gdzie leżą granice naszej intymności i jak zmienia się seksualność w czasach internetu, porozmawiamy po pokazie filmu „Ewa nie chce spać”. Naszym gościem będzie psycholog i specjalista w dziedzinie zdrowia psychoseksualnego, Bartosz Karcz.„Filmoterapia z Sensem” w Gdyńskim Centrum Filmowym
POWRÓT NA GÓRĘ STRONY © GSF 2010 | Polityka prywatności
projekt: Adam Żebrowski