Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów.
Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Kliknij "Zamknij" aby zaakceptować naszą politykę.
Zamknij
GSFLogo
GSFLogoTXT
szukaj
heartyoutuberssblip
"Matka" nagrodzona w Madrycie
Data publikacji: 2014-11-14
Z radością informujemy, że dyplomowy film naszego absolwenta - Łukasza Ostalskiego - "Matka" otrzymał II nagrodę w Konkursie Filmów Krótkometrażowych w ramach 44. ALCINE - Festival de Cine de Alcalá de Henares w Madrycie.
Matka nagrodzona w MadrycieW ciągu 44 lat swojej historii festiwal filmowy ALCINE potwierdził swój prestiż i stał się jednym z najważniejszych konkursów filmów krótkometrażowych w Hiszpanii. Stał się obowiązkowym punktem odniesienia zarówno dla ekspertów, jak i miłośników kina. Ponadto stanowi on jeden z głównych wydarzeń kulturalnych w Alcalá de Henares.

To nie pierwszy sukces "Matki" w Hiszpanii - film otrzymał główną nagrodę dla najlepszego filmu krótkometrażowego na 29. Międzynarodowym Festiwalu Filmowym w Walencji, Nagrodę specjalną na 42. Międzynarodowym Festiwalu w Huesca, a także był prezentowany w konkursie Międzynarodowego Festiwalu Filmów Krótkometrażowych Mecal w Barcelonie.

Werdykt Jury Festiwalu ALCINE znajdą Państwo tutaj.
Bardzo serdecznie zapraszamy 26 maja na godzinę 14:00 do sali Goplana w Gdyńskim Centrum Filmowym, gdzie w ramach  XIX Festiwalu Teatru Polskiego Radia i Teatru Telewizji Polskie "Dwa Teatry" będą Państwo mogli obejrzeć spektakl telewizyjny "Chłopcy" Stanisława Grochowiaka w reżyserii Roberta Glińskiego. Po pokazie zapraszamy na spotkanie z reżyserem, które poprowadzi Jerzy Rados. Wstęp wolny!Chłopcy Stanisława Grochowiaka w reż. Roberta Glińskiego 26 maja o 14:00 w Gdyńskim Centrum Filmowym
Bardzo miło nam poinformować, że aż pięć najnowszych filmów dyplomowych Gdyńskiej Szkoły Filmowej znalazło się w konkursie krótkometrażowych debiutów filmowych na festiwalu Młodzi i Film w Koszalinie!Aż pięć filmów dyplomowych Gdyńskiej Szkoły Filmowej w konkursie Młodzi i Film!
POWRÓT NA GÓRĘ STRONY © GSF 2010 | Polityka prywatności
projekt: Adam Żebrowski