Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów.
Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Kliknij "Zamknij" aby zaakceptować naszą politykę.
Zamknij
GSFLogo
GSFLogoTXT
szukaj
heartyoutuberssblip
Międzynarodowe sukcesy "Prawdziwego miodu" w reżyserii Sławomira Witka
Data publikacji: 2014-11-07
Bardzo dobre wieści dotarły do nas w tym tygodniu z festiwali w Istanbule i Bogocie, gdzie film naszego absolwenta Sławomira Witka pt. "Prawdziwy miód" został zakwalifikowany do międzynarodowych konkursów filmów krótkometrażowych.
Międzynarodowe sukcesy Prawdziwego miodu w reżyserii Sławomira Witka"Prawdziwy miód" opowiada historię starszej, ubogiej kobiety, która sprzedaje przy drodze miód. Nie ukrywa swojego niezadowolenia z sąsiedztwa prostytutek. Przypadek sprawia jednak, że poznaje bliżej jedną z nich i pomaga jej wybrnąć z poważnych tarapatów. Czy dziewczyna okaże się wdzięczna za bezinteresowną pomoc? Odpowiedź na to pytanie można znaleźć w filmie.

26. Międzynarodowy Festiwal Filmów Krótkometrażowych w Istanbule odbędzie się w dniach 20-27 listopada 2014 r.

12. Międzynarodowy Festiwal Filmów Krótkometrażowych w Bogocie odbędzie się w dniach 2-9 grudnia 2014 r. 
Spokojnych i pogodnych Świąt Wielkanocnych! Aby nadchodzący czas upłynął w atmosferze rodzinnego ciepła i wzajemnego zrozumienia.

życzą dyrekcja i pracownicy Gdyńskiej Szkoły Filmowej.Wesołych Świąt!
Doskonałe wieści z Krakowa! Film dyplomowy naszego tegorocznego absolwenta Stanisława Horodeckiego "Na strajk!" znalazł się w konkursie polskich fabularnych filmów krótkometrażowych 59. Krakowskiego Festiwalu Filmowego! 

Na strajk! w reż. Stanisława Horodeckiego w programie 59. Krakowskiego Festiwalu Filmowego
POWRÓT NA GÓRĘ STRONY © GSF 2010 | Polityka prywatności
projekt: Adam Żebrowski