Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów.
Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Kliknij "Zamknij" aby zaakceptować naszą politykę.
Zamknij
GSFLogo
GSFLogoTXT
szukaj
heartyoutuberssblip
Znamy nazwiska nowych słuchaczy Gdyńskiej Szkoły Filmowej
Data publikacji: 2014-07-09
Komisja Rekrutacyjna ogłosiła listę osób, które zostały przyjęte na pierwszy rok nauki w Gdyńskiej Szkole Filmowej na rok 2014/2015.
Znamy nazwiska nowych słuchaczy Gdyńskiej Szkoły FilmowejKomisja Rekrutacyjna w składzie: Jacek Bławut, Mirosław Bork, Robert Gliński, Grzegorz Łoszewski, Jerzy Rados i Sławomir Pultyn, wyłoniła spośród 14 osób, które zostały dopuszczone do rozmowy kwalifikacyjnej, szczęśliwą 10, która w październiku rozpocznie naukę w Gdyńskiej Szkole Filmowej.

Następujący słuchacze rozpoczną już niebawem naukę:

1. Ignatowicz Filip

2. Iskra Katarzyna

3. Miller Maciej

4. Mołda Grzegorz

5. Morga-Mikołajczyk Urszula

6. Pelc Justyna

7. Podolski Paweł

8. Pokorski Wojciech Marcin

9. Rembała Edyta Jadwiga

10. Wołodźko Piotr


Gratulujemy!
Rób filmy! Ruszyła rekrutacja do Gdyńskiej Szkoły Filmowej
Rozpoczęła się rekrutacja na Wydział Reżyserski Gdyńskiej Szkoły Filmowej. Kandydatów wyłonionych w pierwszym etapie czekają w lipcu 2020 roku egzaminy wstępne i rozmowa kwalifikacyjna.  Rób filmy! Ruszyła rekrutacja do Gdyńskiej Szkoły Filmowej
Polecamy Państwu nową edycję spotkań i rozmów o sztuce życia, inspirowanych kinem dokumentalnym. „Filmoterapia z Sensem” w lutym, marcu i kwietniu to trzy wieczorne seanse w Gdyńskim Centrum Filmowym, a po nich spotkania z ciekawymi gośćmi.

Najbliższe odbędzie się już 19 lutego. O tym, gdzie leżą granice naszej intymności i jak zmienia się seksualność w czasach internetu, porozmawiamy po pokazie filmu „Ewa nie chce spać”. Naszym gościem będzie psycholog i specjalista w dziedzinie zdrowia psychoseksualnego, Bartosz Karcz.„Filmoterapia z Sensem” w Gdyńskim Centrum Filmowym
POWRÓT NA GÓRĘ STRONY © GSF 2010 | Polityka prywatności
projekt: Adam Żebrowski