Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów.
Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Kliknij "Zamknij" aby zaakceptować naszą politykę.
Zamknij
GSFLogo
GSFLogoTXT
szukaj
heartyoutuberssblip
"Matka" w reż. Łukasza Ostalskiego zwycięża w Walencji!
Data publikacji: 2014-06-30
"Matka" - dyplomowy film absolwenta Gdyńskiej Szkoły Filmowej Łukasza Ostalskiego - zdobył główną nagrodę w konkursie filmów krótkometrażowych 29. Międzynarodowego Festiwalu Filmowego w Walencji Cinema Jove.
Matka w reż. Łukasza Ostalskiego zwycięża w Walencji!W tegorocznym konkursie filmów krótkometrażowych zaprezentowano 56 filmów z całego świata, w tym dwa polskie tytuły –  "Matka" Łukasza Ostalskiego oraz krótka animacja Miłosza Margańskiego pt. "Ars moriendi". Ostatecznie to właśnie film Ostalskiego zdobył nagrodę Luna de Valencia dla najlepszego filmu krótkometrażowego.

Festiwal Cine Jove to jeden z pięciu najważniejszych hiszpańskich festiwali filmowych o międzynarodowej renomie. Co roku w Walencji widzowie i goście festiwalu mogą obejrzeć najnowsze i najlepsze filmy poświęcone problemom młodych, które walczą o nagrody w dwóch kategoriach konkursowych – filmów krótko i pełnometrażowych. Festiwal posiada akredytacje FIAPF. Tegoroczna, 29. edycja Cine Jove odbyła się między 20 a 27 czerwca.Bardzo serdecznie zapraszamy 26 maja na godzinę 14:00 do sali Goplana w Gdyńskim Centrum Filmowym, gdzie w ramach  XIX Festiwalu Teatru Polskiego Radia i Teatru Telewizji Polskie "Dwa Teatry" będą Państwo mogli obejrzeć spektakl telewizyjny "Chłopcy" Stanisława Grochowiaka w reżyserii Roberta Glińskiego. Po pokazie zapraszamy na spotkanie z reżyserem, które poprowadzi Jerzy Rados. Wstęp wolny!Chłopcy Stanisława Grochowiaka w reż. Roberta Glińskiego 26 maja o 14:00 w Gdyńskim Centrum Filmowym
Bardzo miło nam poinformować, że aż pięć najnowszych filmów dyplomowych Gdyńskiej Szkoły Filmowej znalazło się w konkursie krótkometrażowych debiutów filmowych na festiwalu Młodzi i Film w Koszalinie!Aż pięć filmów dyplomowych Gdyńskiej Szkoły Filmowej w konkursie Młodzi i Film!
POWRÓT NA GÓRĘ STRONY © GSF 2010 | Polityka prywatności
projekt: Adam Żebrowski