Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów.
Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Kliknij "Zamknij" aby zaakceptować naszą politykę.
Zamknij
GSFLogo
GSFLogoTXT
szukaj
heartyoutuberssblip
Na planie zdjęciowym filmu "Sukienka"
Data publikacji: 2013-12-04
Trwają obecnie zdjęcia do krótkometrażowego filmu pod roboczym tytułem "Sukienka", realizowanego w ramach 12. Pomorskich Warsztatów Filmowych. 
Na planie zdjęciowym filmu Sukienka Opiekę reżyserską sprawuje ceniony reżyser i scenarzysta - Wojciech Marczewski.

W obsadzie zobaczymy m.in.: Justynę Bartoszewicz, Katarzynę Z. Michalską oraz Macieja Konopińskiego.

Pomorskie Warsztaty Filmowe to cykl zajęć praktyczno – edukacyjnych, podczas których młodzi ludzie zdobywają pierwsze profesjonalne doświadczenia filmowe. Pod okiem wybitnych polskich twórców filmowych i znakomitych pedagogów uczestnicy szkolenia zdobywają wiedzę oraz konkretne, praktyczne umiejętności, czynnie biorą udział we wszystkich etapach warsztatu - wspólnie piszą własny scenariusz, przygotowują scenopis, realizują zdjęcia z udziałem zawodowych aktorów oraz zawodowej ekipy filmowej, reżyserują i inscenizują sceny, pracują z operatorem obrazu, następnie montują i udźwiękawiają film na profesjonalnych komputerach montażowych. Efektem trwających przez cztery miesiące intensywnych prac warsztatowych jest krótki film fabularny, stanowiący wspólne dzieło całej grupy szkoleniowej. Pomorskie Warsztaty Filmowe są wyjątkową propozycją edukacji filmowej w Polsce skierowaną do młodych ludzi.


Organizatorem 12. Pomorskich Warsztatów Filmowych jest Pomorska Fundacja Filmowa w Gdyni. Mecenasami przedsięwzięcia są Miasto Gdynia oraz Samorząd Województwa Pomorskiego. 

Przedstawiamy kilka zdjęć z planu:

Sukienka.jpg  Sukienka1.jpg

Sukienka1.jpg Sukienka2.jpg

Sukienka4.jpg Sukienka5.jpg

Sukienka6.jpg Sukienka7.jpg

Sukienka8.jpg   Sukienka9.jpg

Sukienka10.jpg  Sukienka11.jpg

Rób filmy! Ruszyła rekrutacja do Gdyńskiej Szkoły Filmowej
Rozpoczęła się rekrutacja na Wydział Reżyserski Gdyńskiej Szkoły Filmowej. Kandydatów wyłonionych w pierwszym etapie czekają w lipcu 2020 roku egzaminy wstępne i rozmowa kwalifikacyjna.  Rób filmy! Ruszyła rekrutacja do Gdyńskiej Szkoły Filmowej
Polecamy Państwu nową edycję spotkań i rozmów o sztuce życia, inspirowanych kinem dokumentalnym. „Filmoterapia z Sensem” w lutym, marcu i kwietniu to trzy wieczorne seanse w Gdyńskim Centrum Filmowym, a po nich spotkania z ciekawymi gośćmi.

Najbliższe odbędzie się już 19 lutego. O tym, gdzie leżą granice naszej intymności i jak zmienia się seksualność w czasach internetu, porozmawiamy po pokazie filmu „Ewa nie chce spać”. Naszym gościem będzie psycholog i specjalista w dziedzinie zdrowia psychoseksualnego, Bartosz Karcz.„Filmoterapia z Sensem” w Gdyńskim Centrum Filmowym
POWRÓT NA GÓRĘ STRONY © GSF 2010 | Polityka prywatności
projekt: Adam Żebrowski