Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów.
Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Kliknij "Zamknij" aby zaakceptować naszą politykę.
Zamknij
GSFLogo
GSFLogoTXT
szukaj
heartyoutuberssblip
Otwarty Dzień i spotkanie z Katarzyną Figurą.
Data publikacji: 2013-11-15
Już w niedzielę jedyny i niepowtarzalny Otwarty Dzień w Gdyńskiej Szkole Filmowej, podczas którego będzie można spotkać między innymi Katarzynę Figurę.
Otwarty Dzień i spotkanie z Katarzyną Figurą. Gdyńska Szkoła Filmowa powstała niemal 4 lata temu. Początki, jak zwykle, nie były najłatwiejsze, nowa, nieznana nikomu szkoła budziła kontrowersje, musiała walczyć o swoją tożsamość i pozycje. Autorski, intensywny program nauczania wymagał naszej niezwykłej koncentracji, a także osobistego zaangażowania związanych ze szkołą wspaniałych wykładowców, Roberta Glińskiego, Grzegorza Łoszewskiego, Sławka Fabickiego, Sławomira Pultyna, Mileni Fiedler, Ireny Siedlar i wielu innych – wspomina Jerzy Rados – Okazało się, że mogliśmy osiągnąć cele i spełnić marzenia. Udało się! Od prawie 4 lat, doświadczeni wykładowcy dzielą się swoją wiedzą, robiąc wszystko, by szkołę opuszczali świadomi zawodu twórcy.

Na Otwarty Dzień przygotowaliśmy nie lada atrakcje. Zaprezentujemy sprzęt filmowy, wykonamy charakteryzację do filmu grozy, odbędzie się casting i sesja zdjęciowa! W dość kameralnej atmosferze będzie można porozmawiać z nowa wykładowczynią Gdyńskiej Szkoły Filmowej - Katarzyną Figurą.

Dla uczestników Otwartego Dnia przygotowano również specjalne pokazy filmów stworzonych przez studentów i absolwentów GSF.

Wielokrotnie nagradzane i doceniane:

„Olena” w reż. Elżbiety Benkowskiej

Para młodych Ukraińców, Olena i Dima, podróżuje przez Polskę do Szwecji. W pociągu kradną ich portfel. Podczas bójki z Dimą, złodziej wyrzuca paszport na tory. Muszą go znaleźć zanim odpłynie prom.

Chwila” w reż. Marty Grabowskiej

Film "Chwila" to krótkometrażowy film dokumentalny, zrealizowany w eksperymentalnej formie bazującej na szybkim, impresyjnym montażu.

„Matka” w reż. Łukasza Ostalskiego

Małgorzata - na co dzień ważny polityk - jedzie do domu nad jeziorem. Jej syn - narkoman potrzebuje pomocy. Małgorzata prosi o wsparcie córkę.

„Prawdziwy miód” w reż. Sławomira Witka

Krystyna, główna bohaterka filmu to 60-letnia uboga emerytka z głębokiej prowincji, która sprzedaje przy szosie domowy miód. Pewnego dnia na tej samej szosie zaczynają pracę rosyjskie prostytutki.

Zapraszamy! Wstęp wolny! 17 listopada 13.00 – 17.00
Spokojnych i pogodnych Świąt Wielkanocnych! Aby nadchodzący czas upłynął w atmosferze rodzinnego ciepła i wzajemnego zrozumienia.

życzą dyrekcja i pracownicy Gdyńskiej Szkoły Filmowej.Wesołych Świąt!
Doskonałe wieści z Krakowa! Film dyplomowy naszego tegorocznego absolwenta Stanisława Horodeckiego "Na strajk!" znalazł się w konkursie polskich fabularnych filmów krótkometrażowych 59. Krakowskiego Festiwalu Filmowego! 

Na strajk! w reż. Stanisława Horodeckiego w programie 59. Krakowskiego Festiwalu Filmowego
POWRÓT NA GÓRĘ STRONY © GSF 2010 | Polityka prywatności
projekt: Adam Żebrowski