Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów.
Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Kliknij "Zamknij" aby zaakceptować naszą politykę.
Zamknij
GSFLogo
GSFLogoTXT
szukaj
heartyoutuberssblip
Dyplomowe filmy Gdyńskiej Szkoły Filmowej na festiwalu Camerimage
Data publikacji: 2013-10-28
Dwa dyplomowe filmy absolwentek Gdyńskiej Szkoły Filmowej - "Chwila" w reż. Marty Grabickiej oraz "Olena" w reż. Elżbiety Benkowskiej - zostały zakwalifikowane na XXI Międzynarodowy Festiwal Filmowy Camerimage.
Dyplomowe filmy Gdyńskiej Szkoły Filmowej na festiwalu Camerimage"Chwila" zostanie zaprezentowana w sekcji pozakonkursowej Filmy Dokumentalne Specjalne. Pokazy w tej sekcji organizowane są w drodze indywidualnych zaproszeń, a filmy wyróżniają się wysokimi walorami wizualnymi. Jest to duży sukces Marty Grabickiej, która jest reżyserką, scenarzystką, autorką zdjęć oraz montażystką "Chwili".

"Olena" zostanie zaprezentowana w Panoramie Etiud Studenckich, gdzie prezentowane są filmy, których walory artystyczne i wizualne sprawiają, że nie sposób nie pokazać ich na festiwalu obrazu filmowego. Autorem zdjęć do filmu jest Sławomir Witek - również absolwent Gdyńskiej Szkoły Filmowej.

Międzynarodowy Festiwal Sztuki Autorów Zdjęć Filmowych CAMERIMAGE jest największym i najbardziej znanym festiwalem poświęconym sztuce autorów zdjeć filmowych. W tym roku odbędzie się w Bydgoszczy w dniach 16-23 listopada.
Ostatni dzień na składanie dokumentów do Gdyńskiej Szkoły Filmowej
Przypominamy, że 20 maja mija termin składania dokumentów rekrutacyjnych na Wydział Reżyserii Gdyńskiej Szkoły Filmowej. Dokumenty należy wysłać najpóźniej dzisiaj pocztą bądź kurierem - decyduje data stempla pocztowego. Materiały, które kandydaci przesyłają do nas mailowo, muszą zostać wysłane dzisiaj najpóźniej do godziny 23:59.

Chętnie odpowiemy na wszystkie wątpliwości związane z rekrutacją pod adresem mailowym: info@gsf.plOstatni dzień na składanie dokumentów do Gdyńskiej Szkoły Filmowej
Przedstawiamy zwiastuny dwóch filmów, zrealizowanych przez naszych absolwentów w ramach projektu „Zaślubiam Cię. 100 rocznica powrotu Polski nad Morze Bałtyckie”: "Pewnego razu nad morzem" w reżyserii Sławomira Witka i "Sto lat" w reżyserii Anety Gołębiewskiej-Bussold.

Uroczysta premiera filmów, ze względu na pandemię, została przesunięta.Zaślubiam Cię. 100 rocznica powrotu Polski nad Morze Bałtyckie
POWRÓT NA GÓRĘ STRONY © GSF 2010 | Polityka prywatności
projekt: Adam Żebrowski