Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów.
Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Kliknij "Zamknij" aby zaakceptować naszą politykę.
Zamknij
GSFLogo
GSFLogoTXT
szukaj
heartyoutuberssblip
Dyplomowe filmy Gdyńskiej Szkoły Filmowej na festiwalu Camerimage
Data publikacji: 2013-10-28
Dwa dyplomowe filmy absolwentek Gdyńskiej Szkoły Filmowej - "Chwila" w reż. Marty Grabickiej oraz "Olena" w reż. Elżbiety Benkowskiej - zostały zakwalifikowane na XXI Międzynarodowy Festiwal Filmowy Camerimage.
Dyplomowe filmy Gdyńskiej Szkoły Filmowej na festiwalu Camerimage"Chwila" zostanie zaprezentowana w sekcji pozakonkursowej Filmy Dokumentalne Specjalne. Pokazy w tej sekcji organizowane są w drodze indywidualnych zaproszeń, a filmy wyróżniają się wysokimi walorami wizualnymi. Jest to duży sukces Marty Grabickiej, która jest reżyserką, scenarzystką, autorką zdjęć oraz montażystką "Chwili".

"Olena" zostanie zaprezentowana w Panoramie Etiud Studenckich, gdzie prezentowane są filmy, których walory artystyczne i wizualne sprawiają, że nie sposób nie pokazać ich na festiwalu obrazu filmowego. Autorem zdjęć do filmu jest Sławomir Witek - również absolwent Gdyńskiej Szkoły Filmowej.

Międzynarodowy Festiwal Sztuki Autorów Zdjęć Filmowych CAMERIMAGE jest największym i najbardziej znanym festiwalem poświęconym sztuce autorów zdjeć filmowych. W tym roku odbędzie się w Bydgoszczy w dniach 16-23 listopada.
REBEL BABEL. GSF ON STAIRS
L.U.C. Xxanaxx, Dereszowska, Sadowska, Kumorek i Bisz wraz z orkiestrą Rebel Babel Ensemble otworzą „czerwone muzyczne schody” przy Gdyńskim Centrum Filmowym. Tego lata zapraszają na trzy wyjątkowe koncerty, które zarejestrują studenci Gdyńskiej Szkoły Filmowej. REBEL BABEL. GSF ON STAIRS
Zadajesz sobie pytanie: Jak zrobić film?

Zgłoś się na 18. Pomorskie Warsztaty Filmowe!Ruszyła rekrutacja na 18. Pomorskie Warsztaty Filmowe
POWRÓT NA GÓRĘ STRONY © GSF 2010 | Polityka prywatności
projekt: Adam Żebrowski