Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów.
Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Kliknij "Zamknij" aby zaakceptować naszą politykę.
Zamknij
GSFLogo
GSFLogoTXT
szukaj
heartyoutuberssblip
Ostatni dzień oficjalnych zapisów na Akademię Filmu Dokumentalnego Planete+ Doc
Data publikacji: 2013-10-17
W ostatnim dniu oficjalnych zapisów na Akademię Planete+ Doc mamy przyjemność zakomunikować, że GOŚĆMI NAJBLIŻSZEGO WTORKOWEGO WYKŁADU BĘDĄ MACIEJ DRYGAS ORAZ ARTUR LIEBHART.
Ostatni dzień oficjalnych zapisów na Akademię Filmu Dokumentalnego Planete+ DocCotygodniowe, trzygodzinne zajęcia połączone z projekcją filmu odbywają się we wtorki, w auli 1.43 o godz. 16.45. Najbliższymi – 22 października - gośćmi koordynatora zajęć Marcina Borchardta będą: jeden z najwybitniejszych polskich dokumentalistów Maciej Drygas (w programie Akademii znalazły się dwa filmu Macieja Drygasa: „Cudze listy” oraz „Usłyszcie mój krzyk”, o których po projekcji rozmawiać będziemy z samym twórcą) oraz Artur Liebhart - dyrektor największego w Polsce i jednego z największych na świecie festiwali filmu dokumentalnego Planete+ Doc Film Festival, a jednocześnie twórca Akademii Planete+ Doc. 


(Partnerzy projektu: Szkoła Filmowa w Gdyni, DKF Miłość Blondynki) 

Ilość miejsc ograniczona! Do zdobycia aż 6 punktów ECTS!


Studenci Wydziału Filologicznego mogą zapisać się na zajęcia w portalu studenta od 1 do 17 października. Zapisy dla studentów innych Wydziałów i dla spóźnialskich – RÓWNIEŻ PO 17 PAŹDZIERNIKA u p. Przemysława Rydzewskiego pod adresem e-mail: przemek@planetedocoff.pl. Należy podać imię, nazwisko, a w tytule : fakultet UG. Przedmiot posiada 6 punktów ECTS. Karnet na projekcje filmowe kosztuje 150 zł za semestr. O KOLEJNOŚCI ZAPISÓW DECYDUJE KOLEJNOŚĆ ZREALIZOWANYCH WPŁAT. 

Więcej informacji :

http://akademia.planetedocff.pl/szkoly-wyzsze/ug/

Po raz pierwszy w historii Uniwersytetu Gdańskiego mamy przyjemność zaprosić Państwa do udziału w przedmiocie Akademia Filmu Dokumentalnego Planete+ Doc. Jest to efekt współpracy Uniwersytetu z największym w Polsce i jednych z największych na świecie festiwali filmów dokumentalnych: Planete+ Doc Film Festival – tylko w tym roku 40 000 widzów. Na wszystkich studentów – również spoza Uniwersytetu Gdańskiego – czekają premiery filmowe, goście zarówno ze świat filmu, jak i specjaliści poruszanej w filmie problematyki.

Chcą Państwo wiedzieć więcej o naszych akcjach filmowych, zapraszamy na specjalny facebookowy profil : https://www.facebook.com/PlaneteDocTrojmiasto
REBEL BABEL. GSF ON STAIRS
L.U.C. Xxanaxx, Dereszowska, Sadowska, Kumorek i Bisz wraz z orkiestrą Rebel Babel Ensemble otworzą „czerwone muzyczne schody” przy Gdyńskim Centrum Filmowym. Tego lata zapraszają na trzy wyjątkowe koncerty, które zarejestrują studenci Gdyńskiej Szkoły Filmowej. REBEL BABEL. GSF ON STAIRS
Zadajesz sobie pytanie: Jak zrobić film?

Zgłoś się na 18. Pomorskie Warsztaty Filmowe!Ruszyła rekrutacja na 18. Pomorskie Warsztaty Filmowe
POWRÓT NA GÓRĘ STRONY © GSF 2010 | Polityka prywatności
projekt: Adam Żebrowski