Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów.
Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Kliknij "Zamknij" aby zaakceptować naszą politykę.
Zamknij
GSFLogo
GSFLogoTXT
szukaj
heartyoutuberssblip
Ostatni dzień oficjalnych zapisów na Akademię Filmu Dokumentalnego Planete+ Doc
Data publikacji: 2013-10-17
W ostatnim dniu oficjalnych zapisów na Akademię Planete+ Doc mamy przyjemność zakomunikować, że GOŚĆMI NAJBLIŻSZEGO WTORKOWEGO WYKŁADU BĘDĄ MACIEJ DRYGAS ORAZ ARTUR LIEBHART.
Ostatni dzień oficjalnych zapisów na Akademię Filmu Dokumentalnego Planete+ DocCotygodniowe, trzygodzinne zajęcia połączone z projekcją filmu odbywają się we wtorki, w auli 1.43 o godz. 16.45. Najbliższymi – 22 października - gośćmi koordynatora zajęć Marcina Borchardta będą: jeden z najwybitniejszych polskich dokumentalistów Maciej Drygas (w programie Akademii znalazły się dwa filmu Macieja Drygasa: „Cudze listy” oraz „Usłyszcie mój krzyk”, o których po projekcji rozmawiać będziemy z samym twórcą) oraz Artur Liebhart - dyrektor największego w Polsce i jednego z największych na świecie festiwali filmu dokumentalnego Planete+ Doc Film Festival, a jednocześnie twórca Akademii Planete+ Doc. 


(Partnerzy projektu: Szkoła Filmowa w Gdyni, DKF Miłość Blondynki) 

Ilość miejsc ograniczona! Do zdobycia aż 6 punktów ECTS!


Studenci Wydziału Filologicznego mogą zapisać się na zajęcia w portalu studenta od 1 do 17 października. Zapisy dla studentów innych Wydziałów i dla spóźnialskich – RÓWNIEŻ PO 17 PAŹDZIERNIKA u p. Przemysława Rydzewskiego pod adresem e-mail: przemek@planetedocoff.pl. Należy podać imię, nazwisko, a w tytule : fakultet UG. Przedmiot posiada 6 punktów ECTS. Karnet na projekcje filmowe kosztuje 150 zł za semestr. O KOLEJNOŚCI ZAPISÓW DECYDUJE KOLEJNOŚĆ ZREALIZOWANYCH WPŁAT. 

Więcej informacji :

http://akademia.planetedocff.pl/szkoly-wyzsze/ug/

Po raz pierwszy w historii Uniwersytetu Gdańskiego mamy przyjemność zaprosić Państwa do udziału w przedmiocie Akademia Filmu Dokumentalnego Planete+ Doc. Jest to efekt współpracy Uniwersytetu z największym w Polsce i jednych z największych na świecie festiwali filmów dokumentalnych: Planete+ Doc Film Festival – tylko w tym roku 40 000 widzów. Na wszystkich studentów – również spoza Uniwersytetu Gdańskiego – czekają premiery filmowe, goście zarówno ze świat filmu, jak i specjaliści poruszanej w filmie problematyki.

Chcą Państwo wiedzieć więcej o naszych akcjach filmowych, zapraszamy na specjalny facebookowy profil : https://www.facebook.com/PlaneteDocTrojmiasto
Ostatni dzień na składanie dokumentów do Gdyńskiej Szkoły Filmowej
Przypominamy, że 20 maja mija termin składania dokumentów rekrutacyjnych na Wydział Reżyserii Gdyńskiej Szkoły Filmowej. Dokumenty należy wysłać najpóźniej dzisiaj pocztą bądź kurierem - decyduje data stempla pocztowego. Materiały, które kandydaci przesyłają do nas mailowo, muszą zostać wysłane dzisiaj najpóźniej do godziny 23:59.

Chętnie odpowiemy na wszystkie wątpliwości związane z rekrutacją pod adresem mailowym: info@gsf.plOstatni dzień na składanie dokumentów do Gdyńskiej Szkoły Filmowej
Przedstawiamy zwiastuny dwóch filmów, zrealizowanych przez naszych absolwentów w ramach projektu „Zaślubiam Cię. 100 rocznica powrotu Polski nad Morze Bałtyckie”: "Pewnego razu nad morzem" w reżyserii Sławomira Witka i "Sto lat" w reżyserii Anety Gołębiewskiej-Bussold.

Uroczysta premiera filmów, ze względu na pandemię, została przesunięta.Zaślubiam Cię. 100 rocznica powrotu Polski nad Morze Bałtyckie
POWRÓT NA GÓRĘ STRONY © GSF 2010 | Polityka prywatności
projekt: Adam Żebrowski