Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów.
Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Kliknij "Zamknij" aby zaakceptować naszą politykę.
Zamknij
GSFLogo
GSFLogoTXT
szukaj
heartyoutuberssblip
Filmy absolwentów Gdyńskiej Szkoły Filmowej na Festiwalu w Gdyni
Data publikacji: 2013-07-08
Aż cztery filmy absolwentów Gdyńskiej Szkoły Filmowej zakwalifikowały się do Konkursu Młodego Kina 38. Gdynia - Festiwal Filmowy. Powalczą z pozostałymi trzydziestoma sześcioma fabularnymi etiudami i dyplomowymi pracami studentów szkół filmowych o Nagrodę im. Lucjana Bokińca.
Filmy absolwentów Gdyńskiej Szkoły Filmowej na Festiwalu w Gdyni"Olena" Elżbiety Benkowskiej, "One" Marty Grabickiej, "Matka" Łukasza Ostalskiego oraz "Prawdziwy miód" Sławomira Witka znalazły się wśród czterdziestu filmów, wybranych w tym roku do Konkurs etiud fabularnych i fabularnych filmów dyplomowych studentów szkół filmowych, zwanego Konkursem Młodego Kina.

Gdynia - Festiwal Filmowy to jedna z największych imprez filmowych w Polsce i jedyna, która na tak wielką skalę promuje polską kinematografię. Co roku do Konkursu Młodego Kina zgłaszane są najciekawsze etiudy oraz filmy dyplomowe, powstające w polskich szkołach filmowych.

Przedstawiamy informację na temat zakwalifikowanych filmów:
Spokojnych i pogodnych Świąt Wielkanocnych! Aby nadchodzący czas upłynął w atmosferze rodzinnego ciepła i wzajemnego zrozumienia.

życzą dyrekcja i pracownicy Gdyńskiej Szkoły Filmowej.Wesołych Świąt!
Doskonałe wieści z Krakowa! Film dyplomowy naszego tegorocznego absolwenta Stanisława Horodeckiego "Na strajk!" znalazł się w konkursie polskich fabularnych filmów krótkometrażowych 59. Krakowskiego Festiwalu Filmowego! 

Na strajk! w reż. Stanisława Horodeckiego w programie 59. Krakowskiego Festiwalu Filmowego
POWRÓT NA GÓRĘ STRONY © GSF 2010 | Polityka prywatności
projekt: Adam Żebrowski